Ota Yhteyttä!

Ota Yhteyttä!

Jätä yhteystietosi niin otamme sinuun yhteyttä viimeistään seuraavana työpäivänä!

Sending
Tammerneon/

Yhteystiedot

Kun kaipaat asiantuntevaa apua valomainontaan, ota yhteyttä!

Tammerneon Oy

Yrittäjänkulma 5, 33710 Tampere
Puh. (03) 2831 111
Y-tunnus: 1982151-1

Laskutusosoite

Tammerneon Oy
PL 138
40011 Heeros Palvelut

Verkkolaskuosoite: 003719821511
Operaattori: Liaison Technologies Oy
Välittäjän tunnus: 003708599126

Tomi Harmonen

Toimitusjohtaja
+358 (0) 40 772 7877
tomi.harmonen@tammerneon.com

Timo Eerola

Tehtaanjohtaja
+358 (0) 400 778 736
timo.eerola@tammerneon.com

Timo Mattila

Liiketoimintajohtaja
+358 (0) 400 373 400
timo.mattila@tammerneon.com

Olli Lemio

Tuotantopäällikkö
+358 (0) 50 919 3353
olli.lemio@tammerneon.com

Jaana Kuivila

Export Sales
+358 (0) 44 502 0248
jaana.kuivila@tammerneon.com

Marko Heinonen

Myynti
+358 (0) 50 9193328
marko.heinonen@tammerneon.com

Hannu Koivisto

Myynti
+358 (0) 44 502 0231
hannu.koivisto@tammerneon.com

Jukka Saari

Myynti
+358 (0) 400 345503
jukka.saari@tammerneon.com